De acum bloguim de pe Ubuntu!!!
De aseara ma chinui sa il fac cat mai usor de utilizat iar abia acum am reusit. Au fost ceva probleme cu platforma de IM dar s-a rezolvat prin simpla updatare a pidginului. Un site interesant, unde gasesti orice ai nevoie pentru Ubuntu este http://theindexer.wordpress.com/2009/04/24/to-do-list-after-installing-ubuntu-904-aka-jaunty-jackalope/
Acum astept sa vad dupa cat timp ma satur de el! :))
Boicotul GTA 6 chiar Inaintea Precomenzilor
Acum 11 ore








Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Da-ti cu parerea!