De fiecare data cand ascult melodia lui Omy cu Rhym "Tot ce iubesc" ma pierd in ganduri. Mi se face dor de vremea trecuta cand toti eram la fel, cand nu existau probleme...
Nu stiu de ce, dar mereu eu vreau sa fiu expert in ceia ce imi place si o fac de placere. Desi sunt multe lucruri care imi plac putine dintre ele le fac cu placere. Cum ar fi: